نسخه جدید و فاینال آنتی ویروس و بسته امنیتی معروف جهان ESET Smart Security 4.2.40

.:: همراه لینک مستقیم دانلود ::.بالاخره نسخه ی 4 نهایی آنتی ویروس برتر سال 2008 یعنی Nod32 رسید.این برنامه رو اغلب کاربران کامپیوتری تایید می کنند و از آن به عنوان یکه تاز عرصه ی نرم افزارهای امنیتی یاد می کنن به احتمال خیلی زیاد درسته چون که این نرم افزار با محیط ساده و دوست داشتنی به همراه به کارگیری سخت افزارهای کم و سرعت بالا به همراه دقت فراوان یه آنتی ویروس بی رقیب مانده است.

در آخرین نسخه از نشریه av comparatives این آنتی ویروس باز هم موفق به کسب رتبه ی advanced + گشت. گرچه این آنتی ویروس جای خود را این بار به اویرا داد ولی در اکثر امتحانات به عمل آمده رتبه ی بسیار عالیی کسب کرد.شاید اون چیزی که اونو از اویرا مستثنی می کنه اشتباهات کمتر نسبت به این آنتی ویروس آلمانی بعنی اویرا گشته.البته در این امتحان نرم افزارهای معروف دیگر مثل نورتون و کاسپر نیز حضور داشته اند که هر کدام در امری به رتبه ی قابل توجهی دست پیدا کردند.در این نسخه ناد دست به کارایی زده که نسخه ی 3 خود رو به طور کامل رفع نقص می کنه.

استفاده از سیستم جدید اسکن که درون فایل های آرشیو رو نیز جستجو می کنه و به همراه آن سرعت اسکن رو نیز بالا برده و شاید این بار رتبه ای یهتر از مکان سوم در رتبه بندی سایت av comparatives کسب کنه و شاید هم از نورتون در اسکن جلو بزنه که این احتمال می ره.فلش ها و اکثر چندرسانه ای های قابل حمل از مشکلاتی هستن که همیشه یه کاربر با خطر ویروسی شدن از طریق آنها دچار می شه.

این بار ناد سیستمی رو طراحی کرده که فایل های داخل فلش رو قبل از باز شدن نظارت می کنه و از ورود فایل autorun.inf که از معضلات کاربران می باشد جلوگیری می کند.رفع نواقص موجود در سیستم فایروال که اونو می تونه به رقابت با zonealarm و Norton نزدیک تر کنه.استفاده از آنتی اسپم قدرتمند با ویژگی های خاص.استفاده از آپدیت کمتر.شناسایی ویروس ها از روی رفتار اونا و شناسایی ویروس های جدید به شیوه ای اعجاب انگیز که هیچ آنتی ویروسی نتونسته ناد رو تو این عرصه مهار کنه.در مجموع شناسایی شبکه های کامپیوتری به صورت اتوماتیک که از نواقص نسخه ی قبل بود. سازگاری آنتی ویروس با شبکه ی موجود و ....فکر کنم کافی باشه مطمین باشید سیستم امنی با این آنتی ویروس خواهید داشت. اوه داشت یادم می رفت تهیه ی rescue cd که می تونه کامپیوترهای ویروسی رو نجات بده.منتظر چی هستین ؟ از سایت خودتون دانلود کنید و برای داشتن به روز ترین نرم افزارهای جهان کامپیوتر با ما همراه باشید...
نام نرم افزار: ESET Smart Security 4.2.40
نسخه ویرایش شده: ESET Smart Security 4.2.40
حجم فایل: 35 MB
سال تهیه: 2010
کارگاه سازنده: Eset
وب سایت: http://www.eset.com
تهیه و گردآوری توسط: GiGa Download
رمز بازگشائی فایل فشرده شده: No
سریال/کرک: Free
نوع سیستم عامل اجرائی: Win 9x/ME/2K/NT/XP/Vista/Windows 7
نوع لینک دریافت: Direct Link


نسخه جدید و فاینال آنتی ویروس و بسته امنیتی معروف جهان ESET Smart Security 4.2.40

نوشته شده در تاریخ سه شنبه 9 شهریور 1389    | توسط: mohammad reza amrah pour    | طبقه بندی: انتی ویروس،     | نظرات()